Girls Hockey

Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
Division Day Rink Date Start Finish Home Away Period
Jamboree Sat Smithfield 10/6/18 10:20 AM 12:30 PM Jamboree! Jamboree!  
U8 Sat Smithfield 10/6/18 8:00 AM 9:00 PM     12 min
U8 Sat Smithfield 10/6/18 9:10 AM 10:10 AM Spitfires Sting 12 min
U8 Sat Smithfield 10/6/18 3:00 PM 4:00 PM Spitfires Baystate Breakers 12 min
U8 Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 3:00 PM 4:00 PM     12 min
U8 Sun Smithfield 10/7/18 3:10 PM 4:10 PM Spitfires Baystate Breakers 12 min
U8 Sun Portsmouth Abbey 10/7/18 3:30 PM 4:30 PM     12 min
                 
U10 A Fri Smithfield 10/5/18 5:20 PM 6:20 PM Islanders Marcinkowski/Wood U10 Breakers White 12 min
U10 A Fri Smithfield 10/5/18 6:30 PM 7:30 PM Massachusetts Spitfires Rhode Island Sting 12 min
U10 A Sat Pawtucket 10/6/18 8:00 AM 9:00 AM Rhode Island Sting Islanders Marcinkowski/Wood 12 min
U10 A Sat Pawtucket 10/6/18 9:10 AM 10:10 AM CT Junior Rangers  U10 Breakers White 12 min
U10 A Sat Pawtucket 10/6/18 12:40 PM 1:40 PM CT Junior Rangers  Islanders Marcinkowski/Wood 12 min
U10 A Sat Pawtucket 10/6/18 1:50 PM 2:50 PM U10 Breakers White Massachusetts Spitfires 12 min
U10 A Sun Cranston 10/7/18 8:00 AM 9:00 AM Islanders Marcinkowski/Wood Massachusetts Spitfires 12 min
U10 A Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 8:00 AM 9:00 AM Rhode Island Sting CT Junior Rangers  12 min
U10 A Sun West Warwick 10/7/18 1:20 PM 2:20 PM U10 Breakers White Rhode Island Sting 12 min
U10 A Sun Cranston 10/7/18 2:00 PM 3:00 PM Massachusetts Spitfires CT Junior Rangers  12 min
U10 A Mon Warburton Ice Arena 10/8/18 7:50 AM 9:00 AM Seed #1 Seed #2 12 min
                 
U10 AA Fri Warburton Ice Arena 10/5/18 5:10 PM 6:10 PM Springfield Jr. Thunderbirds North Shore Vipers 12 min
U10 AA Fri Thayer Ice Arena 10/5/18 5:20 PM 6:20 PM Massachusetts Spitfires St Thomas Panthers 12 min
U10 AA Fri Thayer Ice Arena 10/5/18 6:30 PM 7:30 PM NJ Colonials 10U Baystate Breakers 12 min
U10 AA Sat Cranston 10/6/18 8:00 AM 9:00 AM St Thomas Panthers NJ Colonials 10U 12 min
U10 AA Sat Cranston 10/6/18 9:10 AM 10:10 AM Baystate Breakers Springfield Jr. Thunderbirds 12 min
U10 AA Sat Pawtucket 10/6/18 10:20 AM 11:20 AM North Shore Vipers Massachusetts Spitfires 12 min
U10 AA Sat Cranston 10/6/18 1:50 PM 2:50 PM Baystate Breakers Massachusetts Spitfires 12 min
U10 AA Sat West Warwick 10/6/18 1:50 PM 2:50 PM St Thomas Panthers Springfield Jr. Thunderbirds 12 min
U10 AA Sat Pawtucket 10/6/18 5:20 PM 6:20 PM North Shore Vipers NJ Colonials 10U 12 min
U10 AA Sun Cranston 10/7/18 10:20 AM 11:20 AM Pool A Seed # 1 Pool B Seed # 2 12 min
U10 AA Sun Cranston 10/7/18 11:30 AM 12:30 PM Pool B Seed # 1 Pool A Seed # 2 12 min
U10 AA Sun Cranston 10/7/18 3:10 PM 4:10 PM Winner Pool A1/B2 Winner Pool B1/A2 12 min
                 
U10 B Fri Cranston 10/5/18 5:20 PM 6:20 PM New England Pride Shoreline Sharks U10 Black 12 min
U10 B Fri Cranston 10/5/18 6:30 PM 7:30 PM Massachusetts Spitfires Lady Islanders 10U 12 min
U10 B Fri Smithfield 10/5/18 7:40 PM 8:40 PM ROC Hockey Girls U10 Coleman Seacoast Spartans U10 12 min
U10 B Sat Providence College 10/6/18 7:40 AM 8:40 AM Shoreline Sharks U10 Black Massachusetts Spitfires 12 min
U10 B Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 7:50 AM 8:50 AM Lady Islanders 10U ROC Hockey Girls U10 Coleman 12 min
U10 B Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 8:00 AM 9:00 AM Seacoast Spartans U10 New England Pride 12 min
U10 B Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 12:40 PM 1:40 PM Shoreline Sharks U10 Black ROC Hockey Girls U10 Coleman 12 min
U10 B Sat Smithfield 10/6/18 1:50 PM 2:50 PM Lady Islanders 10U New England Pride 12 min
U10 B Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 2:50 PM 3:50 PM Seacoast Spartans U10 Massachusetts Spitfires 12 min
U10 B Sun West Warwick 10/7/18 9:20 AM 10:30 AM Pool A Seed # 1 Pool B Seed # 2 12 min
U10 B Sun West Warwick 10/7/18 10:40 AM 11:50 AM Pool B Seed # 1 Pool A Seed # 2 12 min
U10 B Sun Smithfield 10/7/18 4:20 PM 5:30 PM Winner Pool A1/B2 Winner Pool B1/A2 12 min
                 
U12 A Sat Providence College 10/6/18 8:50 AM 9:50 AM Mid Fairfield Stars U12-Minor Massachusetts Spitfires 12 min
U12 A sat Thayer Ice Arena 10/6/18 9:10 AM 10:10 AM New England Pioneers New York Islanders 12 min
U12 A Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 10:10 AM 11:10 AM New England Pride Islanders Wood/Appleton 12 min
U12 A Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 10:20 AM 11:20 AM Ice Cats U12A Boston Jr Eagles 12 min
U12 A Sat Cranston 10/6/18 3:00 PM 4:00 PM Massachusetts Spitfires New England Pride 12 min
U12 A Sat Pawtucket 10/6/18 3:00 PM 4:00 PM Islanders Wood/Appleton Mid Fairfield Stars U12-Minor 12 min
U12 A Sat Cranston 10/6/18 4:10 PM 5:10 PM New York Islanders Boston Jr Eagles 12 min
U12 A Sat Pawtucket 10/6/18 4:10 PM 5:10 PM New England Pioneers Ice Cats U12A 12 min
U12 A Sun Mount St. Charles 10/7/18 8:00 AM 9:00 AM Boston Jr Eagles New England Pioneers 12 min
U12 A Sun Mount St. Charles 10/7/18 9:10 AM 10:10 AM New England Pride Mid Fairfield Stars U12-Minor 12 min
U12 A Sun Mount St. Charles 10/7/18 10:20 AM 11:20 AM New York Islanders Ice Cats U12A 12 min
U12 A Sun Mount St. Charles 10/7/18 11:30 AM 12:30 PM Massachusetts Spitfires Islanders Wood/Appleton 12 min
U12 A Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 5:00 PM 6:10 PM Pool A Seed # 1 Pool B Seed # 2 12 min
U12 A Sun West Warwick 10/7/18 6:20 PM 7:30 PM Pool B Seed # 1 Pool A Seed # 2 12 min
U12 A Mon Smithfield 10/8/18 10:40 AM 11:50 AM Winner Pool A1/B2 Winner Pool B1/A2 12 min
                 
U12 AA Sat West Warwick 10/6/18 10:20 AM 11:20 AM NE Wildcats CT Northern Lights U12Silver 12 min
U12 AA Sat West Warwick 10/6/18 11:30 AM 12:30 PM Massachusetts Spitfires Mid Fairfield Stars U12 Major 12 min
U12 AA Sat Smithfield 10/6/18 12:40 PM 1:40 PM Rhode Island Sting Springfield Jr. Thunderbirds 12 min
U12 AA Sat Smithfield 10/6/18 4:10 PM 5:10 PM CT IceCats U12 (Tier 1) Islanders Martinson 12 min
U12 AA Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 7:50 AM 8:50 AM Mid Fairfield Stars U12 Major Islanders Martinson 12 min
U12 AA Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 9:00 AM 10:00 AM CT Northern Lights U12Silver Rhode Island Sting 12 min
U12 AA Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 9:10 AM 10:10 AM CT IceCats U12 (Tier 1) Massachusetts Spitfires 12 min
U12 AA Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 10:20 AM 11:20 AM Springfield Jr. Thunderbirds NE Wildcats 12 min
U12 AA Sun Pawtucket 10/7/18 1:30 PM 2:30 PM Massachusetts Spitfires Islanders Martinson 12 min
U12 AA Sun West Warwick 10/7/18 2:30 PM 3:30 PM Mid Fairfield Stars U12 Major CT IceCats U12 (Tier 1) 12 min
U12 AA Sun Pawtucket 10/7/18 3:30 PM 4:30 PM CT Northern Lights U12Silver Springfield Jr. Thunderbirds 12 min
U12 AA Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 4:10 PM 5:10 PM NE Wildcats Rhode Island Sting 12 min
U12 AA Mon Thayer Ice Arena 10/8/18 8:00 AM 9:10 AM Pool A Seed # 1 Pool B Seed # 2 12 min
U12 AA Mon Providence College 10/8/18 8:20 AM 9:30 AM Pool B Seed # 1 Pool A Seed # 2 12 min
U12 AA Mon Thayer Ice Arena 10/8/18 1:30 PM 2:40 PM Winner Pool A1/B2 Winner Pool B1/A2 12 min
                 
U12 B Fri Warburton Ice Arena 10/5/18 6:20 PM 7:20 PM New England Pride Charles River Blazers GU12 B 12 min
U12 B Fri Foxboro 10/5/18 6:40 PM 7:40 PM Islanders Calo Assabet Valley 12 min
U12 B Fri Warburton Ice Arena 10/5/18 7:30 PM 8:30 PM Lady Crusaders U12 Purple Shoreline Sharks U12 Black 12 min
U12 B Fri Cranston 10/5/18 7:40 PM 8:40 PM CT Ice Cats U12A1 Islanders Hingston 12 min
U12 B Fri Thayer Ice Arena 10/5/18 7:40 PM 8:40 PM Devils Youth NJ Colonials 12U 12 min
U12 B Fri Foxboro 10/5/18 7:50 PM 8:50 PM Rhody Select NE Wildcats 12 min
U12 B Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 9:00 AM 10:00 AM Assabet Valley New England Pride 12 min
U12 B Sat West Warwick 10/6/18 9:10 AM 10:10 AM Charles River Blazers GU12 B Lady Crusaders U12 Purple 12 min
U12 B Sat Cranston 10/6/18 10:20 AM 11:20 AM NJ Colonials 12U CT Ice Cats U12A1 12 min
U12 B Sat Cranston 10/6/18 11:30 AM 12:30 PM NE Wildcats Devils Youth 12 min
U12 B Sat Pawtucket 10/6/18 11:30 AM 12:30 PM Shoreline Sharks U12 Black Islanders Calo 12 min
U12 B Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 11:30 AM 12:30 PM Islanders Hingston Rhody Select 12 min
U12 B Sat Portsmouth Abbey 10/6/18 4:30 PM 5:30 PM Charles River Blazers GU12 B Islanders Calo 12 min
U12 B Sat Cranston 10/6/18 5:20 PM 6:20 PM NE Wildcats CT Ice Cats U12A1 12 min
U12 B Sat Portsmouth Abbey 10/6/18 5:40 PM 6:40 PM NJ Colonials 12U Rhody Select 12 min
U12 B Sat Pawtucket 10/6/18 6:30 PM 7:30 PM Assabet Valley    Lady Crusaders U12 Purple 12 min
U12 B Sat Pawtucket 10/6/18 7:40 PM 8:40 PM Islanders Hingston Devils Youth 12 min
U12 B Sat West Warwick 10/6/18 7:40 PM 8:40 PM Shoreline Sharks U12 Black New England Pride 12 min
U12 B Sun West Warwick 10/7/18 8:00 AM 9:10 AM Pool A1 Seed # 1 Pool B1 Seed # 1 12 min
U12 B Sun Providence College 10/7/18 10:20 AM 11:30 AM Pool A2 Seed # 1 Pool B2 Seed # 1 12 min
U12 B Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 2:50 PM 4:00 PM Winner Pool A1/B1 Winner Pool A2/B2 12 min
                 
U14 A Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 11:20 AM 12:20 PM NJ Colonials 14U Blue  Rhode Island Sting 12 min
U14 A Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 4:00 PM 5:00 PM Spitfires U14 Major Blue Florida Alliance 12 min
U14 A Sat West Warwick 10/6/18 4:10 PM 5:10 PM Philadelphia Jr Flyers Baystate Breakers Black 12 min
U14 A Sat West Warwick 10/6/18 5:20 PM 6:20 PM Connecticut Ice Cats U14A Minuteman Lady Flames 12 min
U14 A Sat West Warwick 10/6/18 6:30 PM 7:30 PM North Shore Vipers U14 Major 2 Mid Fairfield CT Stars U14 Minor 12 min
U14 A Sat West Warwick 10/6/18 8:50 PM 9:50 PM Cape Cod Storm NE Wildcats 12 min
U14 A Sun Smithfield 10/7/18 8:00 AM 9:00 AM Mid Fairfield CT Stars U14 Minor Connecticut Ice Cats U14A 12 min
U14 A Sun Cranston 10/7/18 9:10 AM 10:10 AM Philadelphia Jr Flyers Rhode Island Sting 12 min
U14 A Sun Smithfield 10/7/18 9:10 AM 10:10 AM Baystate Breakers Black Spitfires U14 Major Blue 12 min
U14 A Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 10:10 AM 11:10 AM NE Wildcats North Shore Vipers U14 Major 2 12 min
U14 A Sun Smithfield 10/7/18 12:40 PM 1:40 PM Florida Alliance NJ Colonials 14U Blue  12 min
U14 A Sun Portsmouth Abbey 10/7/18 1:10 PM 2:10 PM Minuteman Lady Flames Cape Cod Storm 12 min
U14 A Sun Portsmouth Abbey 10/7/18 2:20 PM 3:20 PM Rhode Island Sting Spitfires U14 Major Blue 12 min
U14 A Sun Cranston 10/7/18 4:20 PM 5:20 PM NE Wildcats Connecticut Ice Cats U14A 12 min
U14 A Sun Portsmouth Abbey 10/7/18 4:40 PM 5:40 PM Baystate Breakers Black NJ Colonials 14U Blue  12 min
U14 A Sun Cranston 10/7/18 5:30 PM 6:30 PM Florida Alliance Philadelphia Jr Flyers 12 min
U14 A Sun Portsmouth Abbey 10/7/18 5:50 PM 6:50 PM Mid Fairfield CT Stars U14 Minor Cape Cod Storm 12 min
U14 A Sun Cranston 10/7/18 6:40 PM 7:40 PM Minuteman Lady Flames North Shore Vipers U14 Major 2 12 min
U14 A Mon Providence College 10/8/18 7:00 AM 8:10 AM Pool A1 Seed # 1 Pool B1 Seed # 1 12 min
U14 A Mon Cranston 10/8/18 8:00 AM 9:10 AM Pool A2 Seed # 1 Pool B2 Seed # 1 12 min
U14 A Mon Thayer Ice Arena 10/8/18 12:10 PM 1:20 PM Winner Pool A1/B1 Winner Pool A2/B2 12 min
                 
U14 AA Sat Smithfield 10/6/18 5:20 PM 6:20 PM Syracuse Nationals Spitfires U14 Major 2 12 min
U14 AA Sat Smithfield 10/6/18 6:30 PM 7:30 PM CT Ice Cats U14 Tier 1 Seacoast Spartans U14 Elite 12 min
U14 AA Sat Smithfield 10/6/18 7:40 PM 8:40 PM Rhode Island Sting Lady Islanders 14U 12 min
U14 AA Sat Smithfield 10/6/18 8:50 PM 9:50 PM NE Wildcats Springfield Jr. Thunderbirds 12 min
U14 AA Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 12:30 PM 1:30 PM Spitfires U14 Major 2 Seacoast Spartans U14 Elite 12 min
U14 AA Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 1:40 PM 2:40 PM Syracuse Nationals CT Ice Cats U14 Tier 1 12 min
U14 AA Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 2:10 PM 3:10 PM Lady Islanders 14U Springfield Jr. Thunderbirds 12 min
U14 AA Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 3:20 PM 4:20 PM Rhode Island Sting NE Wildcats 12 min
U14 AA Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 7:40 PM 8:40 PM Spitfires U14 Major 2 CT Ice Cats U14 Tier 1 12 min
U14 AA Sun West Warwick 10/7/18 7:40 PM 8:40 PM Lady Islanders 14U NE Wildcats 12 min
u14 AA Sun Cranston 10/7/18 7:50 PM 8:50 PM Seacoast Spartans U14 Elite Syracuse Nationals 12 min
U14 AA Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 7:50 PM 8:50 PM Springfield Jr. Thunderbirds Rhode Island Sting 12 min
U14 AA Mon Cranston 10/8/18 9:20 AM 10:30 AM Pool A Seed # 1 Pool B Seed # 2 12 min
U14 AA Mon Cranston 10/8/18 10:40 AM 11:50 AM Pool B Seed # 1 Pool A Seed # 2 12 min
U14 AA Mon Thayer Ice Arena 10/8/18 2:50 PM 4:10 PM Winner Pool A1/B2 Winner Pool B1/A2 12 min
                 
U14 B Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 12:30 PM 1:30 PM Philadelphia Jr Flyers New York Islanders 12 min
U14 B Sat West Warwick 10/6/18 12:40 PM 1:40 PM CT Northern Lights U13 Silver New England Pride 12 min
U14 B Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 1:40 PM 2:40 PM NJ Colonials 14U White  Lady Crusaders U14 Purple  12 min
U14 B Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 1:50 PM 2:50 PM Massachusetts Spitfires NYC Cyclones 12 min
U14 B Sun Providence College 10/7/18 8:00 AM 9:00 AM Philadelphia Jr Flyers CT Northern Lights U13 Silver 12 min
U14 B Sun Providence College 10/7/18 9:10 AM 10:10 AM New York Islanders New England Pride 12 min
U14 B Sun Smithfield 10/7/18 10:20 AM 11:20 AM Lady Crusaders U14 Purple  NYC Cyclones 12 min
U14 B Sun Smithfield 10/7/18 11:30 AM 12:30 PM NJ Colonials 14U White  Massachusetts Spitfires 12 min
U14 B Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 5:20 PM 6:20 PM New York Islanders CT Northern Lights U13 Silver 12 min
U14 B Sun Smithfield 10/7/18 5:40 PM 6:40 PM New England Pride Philadelphia Jr Flyers 12 min
U14 B Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 6:40 PM 7:40 PM NYC Cyclones NJ Colonials 14U White  12 min
U14 B Sun Smithfield 10/7/18 6:50 PM 7:50 PM Lady Crusaders U14 Purple  Massachusetts Spitfires 12 min
U14 B Mon Smithfield 10/8/18 8:00 AM 9:10 AM Pool A Seed # 1 Pool B Seed # 2 12 min
U14 B Mon Smithfield 10/8/18 9:20 AM 10:30 AM Pool B Seed # 1 Pool A Seed # 2 12 min
U14 B Mon Smithfield 10/8/18 12:00 PM 1:20 PM Winner Pool A1/B2 Winner Pool B1/A2 12 min
                 
U16 A Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 4:10 PM 5:20 PM Minuteman Lady Flames U16 Red Boston JR Eagles U16 T2 15 min
U16 A Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 5:10 PM 6:20 PM Florida Alliance Assabet Valley U16RMn 15 min
U16 A Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 5:30 PM 6:40 PM Rhode Island Sting Philadelphia Jr Flyers 15 min
U16 A Sat Cranston 10/6/18 7:50 PM 9:00 PM Charles River Blazers Massachusetts Spitfires 15 min
U16 A Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 8:10 PM 9:20 PM Skaneateles Lakers 16U North Suburban Wings 15 min
U16 A Sat Cranston 10/6/18 9:10 PM 10:20 PM NJ Colonials 16U  Wizards Black 15 min
U16 A Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 11:30 AM 12:40 PM Massachusetts Spitfires Skaneateles Lakers 16U 15 min
U16 A Sun Pawtucket 10/7/18 11:50 AM 1:00 PM Wizards Black Charles River Blazers 15 min
U16 A Sun West Warwick 10/7/18 12:00 PM 1:10 PM Boston JR Eagles U16 T2 Rhode Island Sting 15 min
U16 A Sun Cranston 10/7/18 12:40 PM 1:50 PM North Suburban Wings NJ Colonials 16U  15 min
U16 A Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 12:50 PM 2:00 PM Assabet Valley U16RMn Minuteman Lady Flames U16 Red 15 min
U16 A Sun Smithfield 10/7/18 1:50 PM 3:00 PM Philadelphia Jr Flyers Florida Alliance 15 min
U16 A sun Pawtucket 10/7/18 4:40 PM 5:50 PM Assabet Valley U16RMn Rhode Island Sting 15 min
U16 A Sun Providence College 10/7/18 5:00 PM 6:10 PM Wizards Black Skaneateles Lakers 16U 15 min
U16 A sun Warburton Ice Arena 10/7/18 6:20 PM 7:30 PM Massachusetts Spitfires NJ Colonials 16U  15 min
U16 A Sun Smithfield 10/7/18 8:00 PM 9:10 PM North Suburban Wings Charles River Blazers 15 min
U16 A sun Cranston 10/7/18 9:00 PM 10:10 PM Boston JR Eagles U16 T2 Florida Alliance 15 min
U16 A Sun Smithfield 10/7/18 9:20 PM 10:30 PM Philadelphia Jr Flyers Minuteman Lady Flames U16 Red 15 min
U16 A Mon Warburton Ice Arena 10/8/18 10:30 AM 11:40 AM Pool A1 Seed # 1 Pool B1 Seed # 1 12 min
U16 A Mon Thayer Ice Arena 10/8/18 10:50 AM 12:00 PM Pool A2 Seed # 1 Pool B2 Seed # 1 12 min
U16 A Mon Warburton Ice Arena 10/8/18 1:20 PM 2:40 PM Winner Pool A1/B1 Winner Pool A2/B2 15 min
                 
U16 AA Sat Cranston 10/6/18 12:40 PM 1:40 PM Boston Bandits CT Ice Cats U16 15 min
U16 AA Sat West Warwick 10/6/18 3:00 PM 4:00 PM Massachusetts Spitfires New England Pride 15 min
U16 AA Sat Cranston 10/6/18 6:30 PM 7:40 PM New England Pride Boston Bandits 15 min
U16 AA Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 6:50 PM 8:00 PM CT Ice Cats U16 Massachusetts Spitfires 15 min
U16 AA Sun Providence College 10/7/18 11:40 AM 12:50 PM Boston Bandits Massachusetts Spitfires 15 min
U16 AA Sun Providence College 10/7/18 1:00 PM 2:10 PM CT Ice Cats U16 New England Pride 15 min
U16 AA Sun Providence College 10/7/18 6:20 PM 7:30 PM Consolatoin Seed # 3 Consolatoin Seed # 4 12 min
U16 AA Sun Providence College 10/7/18 7:40 PM 9:00 PM Final Seed # 1 Final Seed # 2 15 min
                 
U19 A Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 6:30 PM 7:40 PM North Suburban Wings Massachusetts Spitfires 15 min
U19 A Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 7:50 PM 9:00 PM Lady Crusaders U19 NoVA Ice Dogs 19U 15 min
U19 A Sat Warburton Ice Arena 10/6/18 9:10 PM 10:20 PM Charles River Blazers U19 Tier 1 Bay State Breakers U19II 15 min
U19 A Sat Thayer Ice Arena 10/6/18 9:30 PM 10:40 PM New York Islanders Rice Prep Hockey 15 min
U19 A Sun Providence College 10/7/18 2:20 PM 3:30 PM NoVA Ice Dogs 19U Massachusetts Spitfires 15 min
U19 A Sun Providence College 10/7/18 3:40 PM 4:50 PM Lady Crusaders U19 North Suburban Wings 15 min
U19 A Sun West Warwick 10/7/18 3:40 PM 4:50 PM Bay State Breakers U19II Rice Prep Hockey 15 min
U19 A Sun West Warwick 10/7/18 5:00 PM 6:10 PM New York Islanders Charles River Blazers U19 Tier 1 15 min
U19 A Sun Warburton Ice Arena 10/7/18 8:50 PM 10:00 PM Bay State Breakers U19II New York Islanders 15 min
U19 A Sun West Warwick 10/7/18 8:50 PM 10:00 PM Charles River Blazers U19 Tier 1 Rice Prep Hockey 15 min
U19 A Sun Providence College 10/7/18 9:00 PM 10:10 PM Massachusetts Spitfires Lady Crusaders U19 15 min
U19 A Sun Thayer Ice Arena 10/7/18 9:00 PM 10:10 PM North Suburban Wings NoVA Ice Dogs 19U 15 min
U19 A Mon Warburton Ice Arena 10/8/18 9:10 AM 10:20 AM Pool A Seed # 1 Pool B Seed # 2 12 min
U19 A Mon Thayer Ice Arena 10/8/18 9:20 AM 10:40 AM Pool B Seed # 1 Pool A Seed # 2 12 min
U19 A Mon Warburton Ice Arena 10/8/18 11:50 AM 1:10 PM Winner Pool A1/B2 Winner Pool B1/A2 15 min